Ogłoszenie

Uwaga!


Forum zostało przeniesione na adres swiatgier.tk. Zapraszamy do rejestracji na nowej wersji naszej strony oraz przepraszamy za kłopot.


#1 2009-12-07 18:43:40

lukaszm12345

Nowy

Zarejestrowany: 2009-12-07
Posty: 1

Lockerz.com. Nagrody za punkty.

Witam,

Dla tych którzy nie wiedza co to Lockerz: otoz jest to strona, gdzie zbieramy punkty (tzw. PTZ'y), które później możemy wymienić na nagrody (m.in. iPody nano, shuffle, touch, laptopy Apple, oraz inne gadżety, także rzeczy typu torebki, buty znanych projektantów, etc.)

Jesli chodzi o samo zbieranie punktów, to mozemy to robic poprzez:
1) gre dostępną zaraz po rejestracji (jednorazowo 20-40 PTZ w zależności od tego jak się uda) - należy łapać punkty paletką
2) codziennie odwiedzanie strony (2 PTZ)
3) zaproszenie do rejestracji znajomego (2 PTZ)
4) odpowiadanie na pytania - codzienne jedno, zazwyczaj za 2 PTZ

Ciekawa sprawa jest Z-LIST, czyli status VIPa który otrzymujemy po zaproszeniu 20 osób. Jeśli sie wam to uda, wszystkie punkty które otrzymacie będą naliczane podwójnie - czyli np. zamiast 2 PTZ dostajemy 4 PTZ itd.


Jeśli ktoś chce sie zarejestrować, potrzebne jest zaproszenie od kogoś już zarejestrowanego. Wiec jeśli kogoś to zainteresowało, piszcie na gg 3720603 i zaproszenie wysyłam od reki. Ja dostane za każdego z was 2 PTZ, a wy możliwość wysyłania zaproszeń do swoich znajomych, a tym samym zdobywania punktów i odbierania nagród

Jeśli kogoś interesuje zaproszenie na stronę www.Lockerz.com - proszę pisać, wyśle zaproszenia na maila, pozdrawiam.

P.S Ja sam dopiero zacząłem zbierać (mam 50 PTZ), ale zaproszenie wysłał mi kumpel który mocno się zaangażował i jestem bardzo ciekawy czy rzeczywiście będzie tak łatwo zdobyć te gadżety, miłej zabawy, w razie jakichkolwiek pytań piszcie, postaram się pomóc

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora