Ogłoszenie

Uwaga!


Forum zostało przeniesione na adres swiatgier.tk. Zapraszamy do rejestracji na nowej wersji naszej strony oraz przepraszamy za kłopot.


#1 2009-01-14 14:32:50

ZORG

Książę

status NieMaGo
9036917
Call me!
Skąd: Atomowa Farma
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 1053
WWW

Stubbs the zombie

Typowa gra o tępieniu zombie... więc nie daj się zabić! Gra jest krwawa i śmieszna. Teksty rzucane przez ludzi (i nie ludzi zresztą) są powalające np:
*ekipa S.W.A.T. wkracza do akcji:*" - Zaraz Cię zpałcyfikuje!"
" - Wy zombiackie hemoroidy!"
" - Lepiej lec bez ducha niż przystąpić do komucha!"
*przemowa dowódcy zombiaków:*" Mózki, mózgi.... mózgi, mózgi, mózgi! Mózgi... mózgi itd wszystko w akcencie przemowy i na tle Amerykańskiej flagi.
" - On zeżarł mózg Boba!" - nic w tym śmiesznego oprócz faktu, że wtedy słuchałem Marley'a... Boba Marley'a.
" - Tańczysz jak Maryla Rodowicz z połamanymi nogami..."
*teksty przy wyrywaniu ręki:*" - Tą rękę dostałem od mamusi!" " - To była moja ręka do strzelania" " - To była moja ULUBIONA ręka!".
Można jeszcze tak wyliczać, bo gra wypełniona jest owym humorem.
Kolejny plus to muzyka: jest baaardzo dobra i klimatyczna - szczególnie piosenka Lolipop którą niemal, że nauczyłem się na pamięć, bo zrzuciłem ją sobie na telefon .
Grafika też jest niezła, chodź jest mały problem z dopasowaniem rozdzielczości (poza tym trzeba jeszcze raz grę odpalać - co jest strasznie denerwujące). No i deforumuje się obraz przy przechodzeniu międźy aplikacjami, ale da się przeżyć. I tutaj muszę dodać coś jeszcze: obraz na początku gry może was zdziwić i odstraszyć, bowiem jest jakby w siepie, ale po kilku minutach przyzwyczajasz się i staję się to plusem, gdyż gra ma swoją stylową "otoczkę". Sterowanie też jest łatwe i i intuicyjne, tak jak cały interfejs. Gra może być nie odpowiednia dla osób wrażliwych... powiem tak: ataki główne: gazyyy, rzucanie flakami, odrywanie ręki i wykorzystywanie jej "magicznych" zdolności, skręcenie karku, wyrwanie głowy i granie nią z przeciwnikami w "kręgla" - i to wszystko wykonuje się na ciele... SWOIM! Oczywiście są też "zwyczajne" metody walki: łupanie łapami, kopniak czasami się zdarzy, oderwanie przeciwnikowi "grzesznej ręki i wykorzystanie jej przeciwko niemu" , no i wysysanie mózgów - na kilka sposobów.
Ogólnie - gra warta grania, kiedyś w CDA była, w sklepie za jakieś 20zł.
http://www.mtv.com/games/video_games/images/promoimages/d/dime/games_to%20_feed_your_inner_weirdo/stubbs_the_zombie_in_rebel_.jpg


--------------------

http://img291.imageshack.us/img291/8228/rowerp.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora