Ogłoszenie

Uwaga!


Forum zostało przeniesione na adres swiatgier.tk. Zapraszamy do rejestracji na nowej wersji naszej strony oraz przepraszamy za kłopot.


  • Index
  •  » Luźne
  •  » Podsumowanie roku 2008, i na co czekamy w 2009

#1 2008-12-27 19:06:12

Lokiwitcher

Książę

6340537
Zarejestrowany: 2008-07-12
Posty: 909

Podsumowanie roku 2008, i na co czekamy w 2009

Podsumowania:
Muzyka:                                                                                 Film:                                                       Najważniejsze wydarzenia dla mnie:
a) Artysta roku                                                                      a) Film roku                                                   -  to że chodzę do Vivy
Timbaland                                                                              Mroczny Rycerz                                             - że się zmieniłem (ZORG wie o co chodzi)
b) Artystka Roku                                                                    b) największe rozczarowanie                           -  spotkanie z Dodą                     
Rihanna                                                                                 Hellboy 2 : Złota Armia /
c) Piosenka Roku                                                                    Indiana Jones 4
Return The Favor - Timbaland                                                 
d) Największy zawód roku
brak płyty Timbalanda : Present Shock Value 2                          Gry:
e) największe wydarzenie roku                                               a) Najlepsza gra 2008
-Pobyt Timbalanda w Polsce na Coke Like Music Festival            Assassin's Cread/ Mass Effect
- Rihanna zgarnęła dwie statuetki i została ogłoszona               b) Największe zaskoczenie pozytywne
artystką roku w kategorii: POP/Rock i R&B                               HoMM V: Dzikiem Hordy
                                                                                            c) Największe zaskoczenie negatywne
                                                                                           Sacred 2
     

A NA CO CZEKAM W 2009?
- Na Diablo III
- Na nowy album Timbalanda
- Na więcej wypraw do vivy



Wy też róbcie swoje podsumowania.

Ostatnio edytowany przez Lokiwitcher (2008-12-27 19:06:58)


------------------
Moje podsumowanie na rok 2008: muzyka:  Timbaland -  Return The Favor; Madonna FT J. Timberlake & Timbaland - 4 minutes, Film - Mroczny Rycerz; Max Payne, Gra - HoMM V: Dzikie Hordy, Assassin's Cread

http://images50.fotosik.pl/31/6033a3a158159172.jpghttp://images47.fotosik.pl/31/128ae21284a1e963.jpghttp://images50.fotosik.pl/31/af9c7c4e1600796e.jpg

Offline

 

#2 2008-12-28 13:24:57

ZORG

Książę

status NieMaGo
9036917
Call me!
Skąd: Atomowa Farma
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 1053
WWW

Re: Podsumowanie roku 2008, i na co czekamy w 2009

A to moje:

Podsumowanie:
1.Muzyka:
a) Artysta roku:
Vavamuffin
b) Artystka roku: -
c) Piosenka roku:
"Jah jest prezydentem" - Vavamuffin
d) Największy zawód roku:
brak najnowszej płyty Vavamuffin'u - Oriento
e) Największe wydarzenie roku:
- Wydanie singla "Radio Vavamuffin" przez Vavamuffin
- 5-lecie zespołu

2. Film - nie lubuje się zbytnio w nowoczesnej kinematografii
3. Gry:
a) Najlepsza gra 2008:
Wiedzmin - edycja rozszerzona/ Fallout 3 (podobno, bo mi nie ruszy żadna z nich)
b) Największe zaskoczenie: pozytywne:
Turok
c) Największe zaskoczenie: negatywne:
Marine Sharpshooter/Airborne Troops/Dusk 12 - Strefa Śmierci

4. Najważniejsze wydarzenia dla mnie:
- Znaczące zgłębienie kultury ruchu Rastafari oraz stanie się Rastafarianinem.
- Zaliczenie kilku dobrych tytułów OS
- Odkrycie VM w polskim Reggea

5. Najlepszy kabaret roku:
Ani Mru Mru

6. A NA CO CZEKAM W 2009?
- Wydanie najnowszej płyty Vavamuffin'u - Oriento
- Pozytywne zmiany dla mojej osoby oraz innych
- Tłumy na Świecie Gier


--------------------

http://img291.imageshack.us/img291/8228/rowerp.jpg

Offline

 
  • Index
  •  » Luźne
  •  » Podsumowanie roku 2008, i na co czekamy w 2009

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora