Ogłoszenie

Uwaga!


Forum zostało przeniesione na adres swiatgier.tk. Zapraszamy do rejestracji na nowej wersji naszej strony oraz przepraszamy za kłopot.


#1 2009-06-10 10:33:18

ZORG

Książę

status NieMaGo
9036917
Call me!
Skąd: Atomowa Farma
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 1053
WWW

Mega OT

Hejka! Ostatnio na forum robi się duży OT i spam, tak więc zakładam temat byście mogli... Off topować! Jeśli chcecie napisać coś co tyczy się innego tematu (lecz go nie dotyczy) to odwołajcie się tutaj. Oczywiście możecie rozmawiać tu o zupełnie innych rzeczach - a jeśli jakiś temat zostanie dostatecznie rozwinięty zrobię z niego oddzielny Topic. Aha jeszcze jedno ograniczajcie się ze spamem i nie przeklinać (chyba wiadomo do kogo się to tyczy... - pozdrawiam ).

Tak więc ja zaczynam:

G0$1a napisała w temacie Harry Potter i Zakon Feniksa:

Wiedzmin napisał:

ehh kolejna nabijalnia postów dla dwóch użytkowników

to nie było z tematem. by przynajmniej gadamy na temat - powiedz mi jeśli na tym gronie aktywnych jest tylko kilka osób to czy źle że ktoś rozmawia na temat ? każdy mógł się przyłączyć do tej rozmowy - no ale cóż ich sprawa. Przecież Harry Potter nie jest nowością więc jak chcesz żeby nie była to nabijalnia - co uważam że nie jest to się przyłącz. My przynajmniej podtrzymujemy troszkę te forum przy życiu - prawdę mówiąc to całe forum jest nabijalnią więc trzeba je usunąć -.-"


ZORG napisał:
G0$14 to może sobie z Wiedzminem założymy temat: Międzyrzec Podl. i będziemy o nim pisać co? No co, przecież każdy się może dołączyć...

Jutro zrobię porządek, bo dzisiaj rozwalony jestem

EOT albo PW


G0$1a napisała:
zaraz ten post skasujesz ale cóż hehe - ta miejscowość (nawet o niej nie słyszałam) chyba nie jest bestsellerem światowym - wiesz o co mi chodzi ?

Odpisuje:
No i tu masz rację... skasuje...
Wiem o co Ci chodzi - ale równie dobrze możesz przeczytać/obejrzeć Harrego Pottera - Zakon feniksa jak i pojechać do/poczytać o Międzyrzeca/u.

No ale przyznam, że to inna sytuacja niż z tym konkursie, więc NA RAZIE NIE ZAMYKAM.

...


--------------------

http://img291.imageshack.us/img291/8228/rowerp.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora